Fatih Mah. Güray Sk. No : 23/A Çerkezköy / Tekirdağ

E-Mail Adresi

info@tekirdagbeyazesyaservisi.com

Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95

Bulaşık Makinesi Bakımı ve Tamiri

Mutfaklarımızın olmazsa olmazları arasında yer alan bulaşık makineleri hem hijyen hem de pratiklik açısından mutfağın en önemli beyaz eşyaları arasındadır. Gündelik hayatın kolaylaştırılmasını sağlayan bulaşık makineleri aynı zamanda sağlık açısından ve çevreyi koruma açısından da oldukça doğru bir seçimdir. Her elektronik alet ve beyaz eşyada karşılaştığımız gibi beyaz eşyalarda da sorunlarla karşılaşmaktayız.

Bulaşık makinelerimizinde rutin bakımlarını gerçekleştirmek daha uzun süreli bir çalışma ömrü olmasına doğrudan etki edecektir. Bulaşık makinelerinin başlıca problemleri arasında yıkama yapmıyor, deterjan kapağı açılmıyor, su almıyor, su boşaltmıyor, kurutma yapmıyor ve benzeri sorunlardır. Her biri can sıkıcı durumlar olsa da rutin bakımlar ve teknik servis hizmeti sayesinde çözüme ulaşılabilir.

Her biri alanında uzman teknik servis ekibimiz ile İzmir ve çevresi ilçelerinde alacağınız randevu saatlerinde makinelerinizin rutin bakım ve tamir işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Garantili Beyaz Eşya, Klima, Kombi Servisi

Servis firmamız bünyesinde görev alan tüm teknisyenler ve personeller alanında uzman ve yüksek tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Güçlü ve yaygın firma servis ağımızla sizlere uzun yılladır hizmet veren Günal teknik Servis sizlere sunduğu servis işlerinde 1 yıl yedek parça garantisi vermektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ
Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95