Fatih Mah. Güray Sk. No : 23/A Çerkezköy / Tekirdağ

E-Mail Adresi

info@tekirdagbeyazesyaservisi.com

Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95

Çamaşır Makinesi Bakımı ve Tamiri

Beyaz eşyalarımız arasında belki de en önemli olanı çamaşır makinemizdir. Bu yüzden; çamaşır makinesi seçerken çok fazla titizleniriz ve bize hem maddi olarak hem de temizlik olarak en uygun olanı seçmeye çalışırız.
Diğer beyaz eşyalarımızda yaşadığımız gibi çamaşır makinemizde belli aralıklarda tamire ihtiyaç duyabilmektedir.Çamaşır makinelerinde ortaya çıkan problemlerin giderilmesi noktasında her zaman orijinal yedek parça kullanımı gibi kaliteden ödün verilmeyen ekonomik çözümlerin tercih ediliyor olması sayesinde çamaşır makinesi onarım işlemleri en yüksek kalite standartlarında, tüketici bütçesini yormadan gerçekleştiriliyor. Böylelikle çamaşır makinesinde meydana gelen arıza türü nasıl olursa olsun etkin bir onarım işleminden geçirilerek, çözüme kavuşturuluyor
Böyle durumlarınızda iyi bir tamir elemanı bütün sorunlarımızı bir anda çözebilmektedir. Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak zorda kalan makine kullanıcısı için hızlı hizmet sağlamaktayız.

Yapılan hizmet sonrasında memnuniyetinizi veya memnun olmadığınız bir durumu, iletişim bölümünde bulunan irtibat bilgilerimizden bizlere iletebilirsiniz. Memnun olmadığınız durumlarda, bir daha aynı sorunla karşılaşmamanız ve varolan sorunlarınızı çözebilmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Yapılacak tüm geri dönüşleri bizim sizlere daha iyi hizmet verebilmemize olanak sağlayacaktır.

Garantili Beyaz Eşya, Klima, Kombi Servisi

Servis firmamız bünyesinde görev alan tüm teknisyenler ve personeller alanında uzman ve yüksek tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Güçlü ve yaygın firma servis ağımızla sizlere uzun yılladır hizmet veren Günal teknik Servis sizlere sunduğu servis işlerinde 1 yıl yedek parça garantisi vermektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ
Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95