Fatih Mah. Güray Sk. No : 23/A Çerkezköy / Tekirdağ

E-Mail Adresi

info@tekirdagbeyazesyaservisi.com

Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95

Elektrik Süpürgesi Tamiri

 Elektrikli Süpürge Servisi ekiplerimiz tüm elektrikli süpürgelerinin teknik altyapısında bilgi sahibi ve tecrübeli bir şekilde elektrik süpürgesi tamiri, bakımı gibi her türlü Elektirik Süpürgesi Servisi hizmetlerinde en iyi ve en hızlı şekilde servis vererek zaman kaybı yaşamamanız için daha çok çalışıyor.

Kadınların vazgeçilmez ev eşyalarından biri olan elektrikli süpürgeler 1855 yıllarına kadar uzansada evlerimize giren modern elektrikli süpürgelerin ilk modeli 1908 yılında Murray Spangler tarafından icat edildi fakat kendisinin mali gücünün yeterli olmaması için ilk seri üretim William Hoover tarafından yapıldı. İlk üretildiğinden bugüne birçok yeni özellik eklenen bu müthiş icat zamanla diğer üretici firmalarında ilgisini çekip Sulu – Susuz – Toz Torbasız ve hatta kendi kendine evin içini temizleyen modelleri üretilmeye başlandı.

Elektrik süpürgesi servisi, belki de yakın insanlık tarihinde hep var olan elektrik süpürgelerinin verimli, düzenli çalışması için hayati önem taşımaktadır.
Yüzlerce marka, yüzlerce model, onlarca çalışma sistemi ile evlerimizde bulunan elektrik süpürgelerine servis hizmeti verirken, piyasayı sürekli takip ederek, her model ve yapı için eğitimler almaktayız.

Kullanmakta olduğunuz farklı marka ve model elektrikli süpürge tamiri için profesyonel yardım almanız istediğiniz gibi cihazın yeniden çalışır duruma gelmesini sağlamaktadır. Yapılacak kontrollerin ardından belirlenecek soruna göre müdahale edilerek bu şekilde cihazın yeniden çalışır duruma getirilmesi sağlanır.
Profesyonel yardım almak isteyenler elektrikli süpürge tamir ücretleri konusunda sistem üzerinden tercih etmiş oldukları servisler ile yapacakları görüşme sayesinde fiyat teklif talebi ile fiyat bilgisi alabilirler.

Garantili Beyaz Eşya, Klima, Kombi Servisi

Servis firmamız bünyesinde görev alan tüm teknisyenler ve personeller alanında uzman ve yüksek tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Güçlü ve yaygın firma servis ağımızla sizlere uzun yılladır hizmet veren Günal teknik Servis sizlere sunduğu servis işlerinde 1 yıl yedek parça garantisi vermektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ
Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95