Fatih Mah. Güray Sk. No : 23/A Çerkezköy / Tekirdağ

E-Mail Adresi

info@tekirdagbeyazesyaservisi.com

Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95

Klima Bakımı ve Tamiri

Günümüzde hangi şehirde yaşıyor olursanız olun mutlaka her evde klima ile karşılaşırsınız. Eğer evinizde bir klima yoksa almak için haklı bir sürü sebebiniz vardır. Hem kış hem de yaz hava koşullarına uyum sağlayan sizler soğutma görevini ve ısıtma görevini başarıyla veren klimalar ile hem düşük elektrik faturaları ile karşılaşır hem de pahalı ısınma araçlarına gerek duymazsınız. Fakat yaşanan klima arza durumları bütçenizi etkileyebilir ve bununla beraber seçmiş olduğunuz servisler sizlerden daha çok para kazanmak için farklı kandırma yollarına gidebilir.

Klimalarınızı alıp kullanmaya başlamak ve bir daha onu bir kenarda unutmak size büyük zaralar getirebilir. Unutmayın ki klima çalıştığı anlar içinde büyük eforlar sağlıyor ev dolayısı ile de daha fazla yıpranma süreci yaşıyor. Klimalarınız için hem önerilen hem de denedikçe öğrenebileceğini bakımlarınızı asla aksatmamanız gerektiğini unutmayın. Yılda bir kez yaptıracağınız klima bakımı ile hem cihazlarınız çok daha iyi soğutup ısıtacak hem de daha az hasar çıkararak, sizi hem gereksiz büyük masraflara hem de en olmadık anlarda klimasız bıraktırmayacaktır.

uzman klima servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir klima servisinden neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hatta bazı kurumsal olmayan firmaların klima tamiri altında klimanızın orijinal parçasını alarak sizlere yedek parça desteği sağlamak amaçlı zarara uğratabilirler. Tam anlamıyla bir klima servis hizmeti almak isterseniz firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız klima servisi vermeden önce eğer klima sorununuz çözülebilecek ve klima bakımı ile giderilebilecek derecedeyse yalnızca bakım yaparak sorununuz giderir. Ekonomik ve hızlı kombi sorun çözümleri ile öncelikleri her zaman sizlerin memnuniyetini sağlamaktır.

Garantili Beyaz Eşya, Klima, Kombi Servisi

Servis firmamız bünyesinde görev alan tüm teknisyenler ve personeller alanında uzman ve yüksek tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Güçlü ve yaygın firma servis ağımızla sizlere uzun yılladır hizmet veren Günal teknik Servis sizlere sunduğu servis işlerinde 1 yıl yedek parça garantisi vermektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ
Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95