Fatih Mah. Güray Sk. No : 23/A Çerkezköy / Tekirdağ

E-Mail Adresi

info@tekirdagbeyazesyaservisi.com

Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95

Kombi Bakımı ve Tamiri

Kombi bakımı ve tamiri alanında, tüm servisler arasında, profesyonel teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır. Özellikle kış aylarında kombiler arıza vermektedir. Çünkü kış aylarından önce kombinin periyodik bakımı yaptırılmadığı için, kombiler uzun süre yoğun kullanımda sıkıntı ortaya çıkarabiliyor. Kombilerin, böyle zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir problem olup olmadığını kontrol etme ve bakım yapma açısından, profesyonel kadroya sahip firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Kombilerin kullanımı özellikle kış aylarından artmaktadır. Fakat uzun süre kullanılmadığından dolayı bakımı yaptırılmadan bir anda kullanılmaya başlanırsa tam kapasitede çalışamaz ve farklı sorunlar çıkarmaya başlar. Bu durum kombinin ömrünü oldukça kısaltır ve bir yerden sonra geri dönüşü olmayan hasarlar çıkarmasını sağlayabilir. Sadece kombinin ısıtması için değil ileriye dönük büyük problemlerin çıkmaması içinde düzenli olarak kombi bakımı yaptırılmalıdır.

Öncelikle kombi tamir bakım işlemleri yaşam konforunuzu artırmak açısından önemli bir yer tutar. Kombilerinin kullanım ömrü uzun olarak gözükse de periyodik olarak kombi bakımı yapılmaması kombinin ömrünün oldukça kısalmasına sebep olabilir ayrıca bu durum kombiler doğalgaz ile çalıştıklarından dolayı olası ve tehlikeli sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Kombinin ömrünün uzaması ve yaşam konforunuzun artması için deneyimli kadromuzla kısa sürede bakımını sağlayabiliriz. Ayrıca kombiler çalıştıkça verimliliğini kaybeder ve bu şekilde zamanla ısınmak için ödenen faturalar oldukça artar. Uzman kadromuz kombinin en düşük doğalgaz tüketimiyle en yüksek verimi sağlamak amacıyla kombi bakımını dikkatle yapmaktadır.

Kombilerin verdiği arızalar arasında petek temizliği yapılmama sıkıntısı da bulunmaktadır. Uzun zaman kullanılmayan kombiler, peteklerde çamurlaşmış tabakaların oluşması ile arıza verir. Bu nedenle ısınmayan petekler yüzünden kış aylarında büyük sıkıntılar yaşarsınız. Kombi servisi firmamız sayesinde, bu tür problemlerde size en iyi çözüm önerileri sunan ekibimize güvenerek, hızlı bir şekilde sorundan kurtulabilirsiniz.
Profesyonel ekip içerisinde bulunan kombi servisi elemanlarımız, periyodik bakım ve temizlik işlerini yürütmektedir.Kombi bakım ve onarımları için her türlü bilgiyi iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz çalışmalar sonunda memnuniyetinizi görmek, bizi en gururlandıran şeylerden bir tanesidir.

Garantili Beyaz Eşya, Klima, Kombi Servisi

Servis firmamız bünyesinde görev alan tüm teknisyenler ve personeller alanında uzman ve yüksek tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Güçlü ve yaygın firma servis ağımızla sizlere uzun yılladır hizmet veren Günal teknik Servis sizlere sunduğu servis işlerinde 1 yıl yedek parça garantisi vermektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ
Çağrı Merkezi

0 850 305 97 95